Karolina i Szymon

"Ogromnie Wam dziękujemy za to co dla nas przygotowaliście. Chciałbym to nazwać po prostu zdjęciami ze ślubu, ale to coś znacznie piękniejszego i cenniejszego, niż po prostu zdjęcia. Po raz kolejny oglądam 1500 fotografii, które od Was otrzymaliśmy i nie mogę wyjść z podziwu jak można za pomocą zdjęć tak wiernie oddać emocje i uczucia, które towarzyszyły naszemu wydarzeniu. Gabi, Pawle - to nie zdjęcia, to 1500 wspomnień, do których będziemy wracać częściej niż można pomyśleć.

Dziękujemy.

Kolejne podziękowania należą się za to, jaką atmosferę wprowadzaliście wśród gości, jak potrafiliście ich zmobilizować i przede wszystkim - ile uśmiechów wywoływaliście na ich twarzach. Do tej pory pytają nas, "a co tam u Gabrysi i Pawła"? 

Dziękujemy! Nie moglibyśmy wymarzyć sobie lepszych fotografów i lepszych wspomnień, które również i dzięki Wam stworzyliśmy tego dnia."Karolina i Szymon
Elena i Łukasz
"Zanim do Was napisałam, oglądałam zdjęcia na stronie. Wydawało mi się, że czuję to, co robicie, rozumiem to i właśnie tego samego chcę. I wiesz co? Nie myliłam się. Może poza jednym szczegółem: nasze zdjęcia są najpiękniejsze ze wszystkich, które u Was widziałam. Są po prostu niesamowite. Są żywe, pełne powietrza, lekkie, radosne, naturalne, prawdziwe, jest w nich życie, energia. Nie mogę przestać ich oglądać. Kiedy patrzę na te zdjęcia, to chciałabym właśnie tak siebie widzieć. Jesteśmy zachwyceni, wzruszeni i pełni podziwu dla Waszego talentu."

Elena i Łukasz
Monika i Adam

"Bardzo Wam dziękujemy za maila ze zdjęciami, mega miłe zaskoczenie dziś ❤️ Zdjęcia - CUDOWNE ! Każda chwila, moment - tak świetnie uchywycony, brakuje Nam słów!

PS. Prawie się popłakałam ? tak cudownie wrócić do tych chwil ???"Monika i Adam
Ola i Kuba
"Dziękujemy Wam bardzo, zdjęcia są super! Ja mam tendencję do posępnych min, ale z takimi Fotografami nie można się nie uśmiechać do zdjęć ;) cieszymy się, że na Was trafiliśmy ;) będziemy polecać!"

Ola i Kuba
Ania i Robert
"Gabrysia i Paweł podczas całego dnia naszego ślubu byli na maxa zaangażowani i entuzjastyczni. Błyskawicznie nawiązywali kontakt z gośćmi, a nas samych wspierali i oferowali cenne wskazówki. Bardzo się cieszymy, że obdarzyliśmy ich zaufaniem, bo naprawdę są niego warci."

Ania i Robert
Grzegorz i Katia
Najlepsze duo fotograficzne jakie możecie znaleźć. Gabrysia to prawdziwy żywiołak energi, potrafi zmieniać obiektywy biegając do okoła Ciebie i jednocześnie tłumacząc jak nalepiej się ustawić. Paweł jest ostoją spokoju, cały czas przygotowany, zanim pomyślisz że chcielibyście taki kadr to on już go pewnie zrobił z przyczajki i planuje następny. Efektem tego jest szeroki przekrój stylu i dynamiki ujęć z dużą głębią. Mimo lekkiego deszczu nie przeszkodziło im to w ujęciu naprawdę pięknych kadrów z zatłoczonego Rynku Głownego w Krakowie. Na naszym weselu byli od początku do końca, a nawet dłużej niż ustalone. Dostarczyli duuuuużo więcej zdjęć niż ustalaliśmy a jakość tak wysoka że nawet po ostrej selekcji surowym okiem Panny Młodej zostało ich.. dalej więcej niż było ustalone :D Pełen profesjonalizm, cały czas aktywni i jednocześnie bardzo dyskretni w swoim działaniu. Polecamy wszystkim znajomym jako jedyna słuszna opcja!

Grzegorz i Katia
Karolina i Mariusz
Jesteśmy w 100% zadowoleni. Punktualni mili i najważniejsze bardzo profesjonalni. Zdjęcia w super jakości i w dużej ilości. Warci polecenia.

Karolina i Mariusz
Sonia – Slow Face
Z całego serca polecam Studio Babel. Zależało mi na wielu zdjęciach w różnych ujęciach, zarówno na stronę jak i na posty. Zdjęć na dysk otrzymałam kilkaset. KILKASET. Każde z niepowtarzalnym klimatem. Na dodatek ta para to przesympatyczni ludzie, którzy słuchają potrzeb i są bardzo sprawni jeśli chodzi o kontakt, na czym również mi zależało.

Sonia – Slow Face
Maja i Piotrek
Gabrysia i Paweł są świetni! Zdecydowaliśmy się na współpracę z nimi z powodu niezwykle klimatycznych zdjęć i ciekawych kadrów, jakie znaleźliśmy w ich portfolio. Poznaliśmy się przy sesji narzeczeńskiej, poprzedzającej reportaż ślubny, zrobiliśmy z nimi również sesję ślubną w plenerze - na każdym etapie kontakt był bezproblemowy, szybki i sprawny, a oni profesjonalni. Gabrysia i Paweł są bardzo sympatyczni, sprawili, że szybko odnaleźliśmy się przed obiektywem. Potrafili również fantastycznie pracować z gośćmi weselnymi, nasze mamy był zachwycone ;) Dyskretni i bardzo skuteczni, dzięki nim mamy piękną pamiątkę i całą masę wspaniałych zdjęć. W stu procentach polecamy Studio Babel!!!

Maja i Piotrek
Madzia & Kamil

Zdjęcia są przepiękne! Osobiście nie znoszę się na zdjęciach i odczuwałam lekki stres przed otrzymaniem zdjęć - czy moja niechęć do siebie i samokrytyka nie popsują mi radości z ich oglądania - ale okazało się to zupełnie niepotrzebne! Nie wiem jak to zrobiliście ale to są najpiękniejsze zdjęcia ever! (no dobra wiem jak, jesteście po prostu ZAJEBIŚCI w tym co robicie :D) Oglądając je mogę totalnie od nowa przeżyć te emocje które towarzyszyły WSZYSTKIM w dniu ślubu! Kompletnie nie udawane, uchwycone szczegóły, jeejku no piękne! Zawsze zazdrościłam przeglądając sesjowe zdjęcia innych, że tak super na nich wyszli i marzyłam żebym kiedyś mogła tak samo podziwiać swoje własne - i już nie muszę! Moje zdjęcia zrobione przez WAS są NAJPIĘKNIEJSZE!!! Dziękujemy Wam za to, że byliście z nami w ten najważniejszy dzień <3 Dziękujemy i za zdjęcia, i za Waszą cierpliwość do nas i naszych "wujków i ciotek", i za Waszą dobrą energię którą wszystkich zarażaliście :D Wybór Was jako fotografów był był najlepszym jaki mogliśmy dokonać! Jesteście totalnie najlepsi!!! I mam ogromną nadzieję że jeszcze się spotkamy na jakiejś sesji ;) I jeszcze po raz setny- DZIĘKUJEMY za uchwycenie tych wyjątkowych dla nas chwil i możliwość oglądania i przeżywania emocji na nowo! <3Madzia & Kamil
Magda &Tomek
Kochani, jesteście wspaniali :) stworzyliście nam najpiękniejszą pamiątkę naszego wymarzonego dnia. Dzięki Wam ten dzień był jeszcze lepszy. Dziękuje Wam także za bycie z nami nie tylko jako nasi fotografowie ale także jako nasi świadkowie. Zdjęcia są wspaniałe, oglądałam je już chyba z 10 razy i nie mogę się napatrzeć do tej pory. Jesteście wspaniałymi, życzliwymi ludźmi i cieszymy się że to właśnie Wy byliście z nami. Nawet nie wiem jak mamy Wam dziękować.

Magda &Tomek
Nasza witryna korzysta z plików cookies aby zapewnić najwyższą jakość działania. Kontynuując poruszanie się po naszej stronie wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nią ciasteczek.
OK!