Karolina i Szymon

"Ogromnie Wam dziękujemy za to co dla nas przygotowaliście. Chciałbym to nazwać po prostu zdjęciami ze ślubu, ale to coś znacznie piękniejszego i cenniejszego, niż po prostu zdjęcia. Po raz kolejny oglądam 1500 fotografii, które od Was otrzymaliśmy i nie mogę wyjść z podziwu jak można za pomocą zdjęć tak wiernie oddać emocje i uczucia, które towarzyszyły naszemu wydarzeniu. Gabi, Pawle - to nie zdjęcia, to 1500 wspomnień, do których będziemy wracać częściej niż można pomyśleć.

Dziękujemy.

Kolejne podziękowania należą się za to, jaką atmosferę wprowadzaliście wśród gości, jak potrafiliście ich zmobilizować i przede wszystkim - ile uśmiechów wywoływaliście na ich twarzach. Do tej pory pytają nas, "a co tam u Gabrysi i Pawła"? 

Dziękujemy! Nie moglibyśmy wymarzyć sobie lepszych fotografów i lepszych wspomnień, które również i dzięki Wam stworzyliśmy tego dnia."Karolina i Szymon
Elena i Łukasz
"Zanim do Was napisałam, oglądałam zdjęcia na stronie. Wydawało mi się, że czuję to, co robicie, rozumiem to i właśnie tego samego chcę. I wiesz co? Nie myliłam się. Może poza jednym szczegółem: nasze zdjęcia są najpiękniejsze ze wszystkich, które u Was widziałam. Są po prostu niesamowite. Są żywe, pełne powietrza, lekkie, radosne, naturalne, prawdziwe, jest w nich życie, energia. Nie mogę przestać ich oglądać. Kiedy patrzę na te zdjęcia, to chciałabym właśnie tak siebie widzieć. Jesteśmy zachwyceni, wzruszeni i pełni podziwu dla Waszego talentu."

Elena i Łukasz
Monika i Adam

"Bardzo Wam dziękujemy za maila ze zdjęciami, mega miłe zaskoczenie dziś ❤️ Zdjęcia - CUDOWNE ! Każda chwila, moment - tak świetnie uchywycony, brakuje Nam słów!

PS. Prawie się popłakałam 😂 tak cudownie wrócić do tych chwil 🤩🤩🤩"Monika i Adam
Ola i Kuba
"Dziękujemy Wam bardzo, zdjęcia są super! Ja mam tendencję do posępnych min, ale z takimi Fotografami nie można się nie uśmiechać do zdjęć ;) cieszymy się, że na Was trafiliśmy ;) będziemy polecać!"

Ola i Kuba
Ania i Robert
"Gabrysia i Paweł podczas całego dnia naszego ślubu byli na maxa zaangażowani i entuzjastyczni. Błyskawicznie nawiązywali kontakt z gośćmi, a nas samych wspierali i oferowali cenne wskazówki. Bardzo się cieszymy, że obdarzyliśmy ich zaufaniem, bo naprawdę są niego warci."

Ania i Robert
Nasza witryna korzysta z plików cookies aby zapewnić najwyższą jakość działania. Kontynuując poruszanie się po naszej stronie wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nią ciasteczek.
OK!