Poznajcie nas!

Jesteśmy Gabrysia i Paweł


Mamy kota i mieszkamy w Krakowie

Jesteśmy fotografami i tłumaczami, poznaliśmy się na studiach. Z dumą możemy powiedzieć, że praca jest jednocześnie naszą wielką pasją.

Od dłuższego czasu wszystkie prywatne podróże podporządkowujemy prawom fotografii ulicznej. Opanowana podczas takich eskapad pozycja cichego obserwatora idealnie wpisała się w specyfikę reportażu ślubnego, który absolutnie uwielbiamy – stąd nasze Pary Młode cenią nas sobie i za wyczucie, entuzjazm i “niepozowane zdjęcia” :)

W naszej pracy artystycznej korzystamy wyłącznie z tradycyjnych technik fotografii analogowej – Wasz reportaż ślubny wykonamy jednak profesjonalnym sprzętem cyfrowym (na życzenie wykonujemy sesje analogowe bądź pół-analogowe).

Prywatnie jesteśmy muzykami, miłośnikami zwierząt i wiernymi wyznawcami poobiednich drzemek. Supermoc Gabrysi to Uzależnienie Od Słodyczy. Supermoc Pawła to Zdyscyplinowanie, O Jakim Pomarzyć Mogłaby Monica Geller I Sheldon Cooper.

Sesje indywidualne

Tak zwane sesje lifestyle – kobiece, męskie, boudoirowe, domowe, miejskie i jakie tylko podsunie wyobraźnia i chęć!

Sesje rodzinne

Zaproście nas do swojego domu albo chodźcie na spacer – gwarantujemy super zabawę w najlepszym (bo Waszym) gronie i bezcenną pamiątkę dla pokoleń.

Fotografia ślubna

Oferujemy zarówno pełne pakiety od przygotowań po sesję ślubną w innym dniu, krótkie reportaże z kameralnych ceremonii.

Sesje dla par

Bo najlepszy vibe to ten który bije od miłości – nie ważne jaki macie staż!

Sesje marketingowe

Mamy na koncie sesje wizerunkowe dla twórców internetowych. Stworzymy zdjęcia idealne dla twojej strony www, materiałów marketingowych i social mediów

Fotografia uliczna

Zapraszamy do zakładki “Podróże” gdzie można obejrzeć nasze analogowe zdjęcia wykonane podczas naszych podróży małych i dużych.

Super, że tu jesteś!


Do zobaczenia na sesji! :)