Poznajcie nas!

Jesteśmy Gabrysia i Paweł


Mamy kota i mieszkamy w Krakowie.

Jesteśmy fotografami i tłumaczami, poznaliśmy się na studiach. Z dumą możemy powiedzieć, że praca jest jednocześnie naszą wielką pasją.

W fotografii uwielbiamy reportażowy styl i analogową estetykę. Od dłuższego czasu wszystkie prywatne podróże podporządkowujemy prawom fotografii ulicznej. Opanowana podczas takich eskapad pozycja cichego obserwatora idealnie wpisała się w specyfikę reportażu ślubnego, który absolutnie uwielbiamy – stąd nasze Pary Młode cenią nas sobie i za wyczucie, entuzjazm i “niepozowane zdjęcia” :)

W naszej pracy artystycznej korzystamy wyłącznie z tradycyjnych technik fotografii analogowej – Wasz reportaż ślubny wykonamy jednak profesjonalnym sprzętem cyfrowym (na życzenie wykonujemy sesje analogowe bądź pół-analogowe).

Szybkie fakty:

 
– Nasze specjalizacje to fotografia ślubna, sesje wizerunkowe, indywidualne, miłosne i ciążowe.
 
– Aktualnie mieszkamy w Krakowie z naszym kotem Miszą.
 
– Uwielbiamy fotografię analogową: mamy własną pracownię z ciemnią i mini studiem fotograficznym, gdzie organizujemy sesje i warsztaty.
 
– Kochamy zwierzęta i drzemki.
 
– Mówimy po polsku, czesku, rosyjsku i angielsku; Paweł mówi również po niemiecku.
 
– Jesteśmy muzykami – Gabrysia skończyła średnią szkołę muzyczną w klasie fletu, a Paweł gra na gitarze.

– Nasze ulubione seriale to “Przyjaciele”, “The Office” i “Modern Family”.
 
– Lubimy myśleć, że jesteśmy bardzo sympatyczni.

 • "Ogromnie Wam dziękujemy za to co dla nas przygotowaliście. Chciałbym to nazwać po prostu zdjęciami ze ślubu, ale to coś znacznie piękniejszego i cenniejszego, niż po prostu zdjęcia. Po raz kolejny oglądam 1500 fotografii, które od Was otrzymaliśmy i nie mogę wyjść z podziwu jak można za pomocą zdjęć tak wiernie oddać emocje i uczucia, które towarzyszyły naszemu wydarzeniu. Gabi, Pawle - to nie zdjęcia, to 1500 wspomnień, do których będziemy wracać częściej niż można pomyśleć.

  Dziękujemy.

  Kolejne podziękowania należą się za to, jaką atmosferę wprowadzaliście wśród gości, jak potrafiliście ich zmobilizować i przede wszystkim - ile uśmiechów wywoływaliście na ich twarzach. Do tej pory pytają nas, "a co tam u Gabrysi i Pawła"? 

  Dziękujemy! Nie moglibyśmy wymarzyć sobie lepszych fotografów i lepszych wspomnień, które również i dzięki Wam stworzyliśmy tego dnia."

  Karolina i Szymon
 • "Zanim do Was napisałam, oglądałam zdjęcia na stronie. Wydawało mi się, że czuję to, co robicie, rozumiem to i właśnie tego samego chcę. I wiesz co? Nie myliłam się. Może poza jednym szczegółem: nasze zdjęcia są najpiękniejsze ze wszystkich, które u Was widziałam. Są po prostu niesamowite. Są żywe, pełne powietrza, lekkie, radosne, naturalne, prawdziwe, jest w nich życie, energia. Nie mogę przestać ich oglądać. Kiedy patrzę na te zdjęcia, to chciałabym właśnie tak siebie widzieć. Jesteśmy zachwyceni, wzruszeni i pełni podziwu dla Waszego talentu."
  Elena i Łukasz
 • "Bardzo Wam dziękujemy za maila ze zdjęciami, mega miłe zaskoczenie dziś ❤️ Zdjęcia - CUDOWNE ! Każda chwila, moment - tak świetnie uchywycony, brakuje Nam słów!

  PS. Prawie się popłakałam ? tak cudownie wrócić do tych chwil ???"

  Monika i Adam
 • "Dziękujemy Wam bardzo, zdjęcia są super! Ja mam tendencję do posępnych min, ale z takimi Fotografami nie można się nie uśmiechać do zdjęć ;) cieszymy się, że na Was trafiliśmy ;) będziemy polecać!"
  Ola i Kuba
 • "Gabrysia i Paweł podczas całego dnia naszego ślubu byli na maxa zaangażowani i entuzjastyczni. Błyskawicznie nawiązywali kontakt z gośćmi, a nas samych wspierali i oferowali cenne wskazówki. Bardzo się cieszymy, że obdarzyliśmy ich zaufaniem, bo naprawdę są niego warci."
  Ania i Robert
Nasza witryna korzysta z plików cookies aby zapewnić najwyższą jakość działania. Kontynuując poruszanie się po naszej stronie wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nią ciasteczek.
OK!