Nasza pracownia i studio


Pracownia znajduje się na krakowskim Starym Podgórzu w budynku, który mieści atelier malarzy, rzeźbiarzy, muzyków i innych artystów. Studio w pracowni udostępniamy naszym klientom bezpłatnie w cenie sesji zdjęciowej. Można do nas dotrzeć tramwajem bądź samochodem: parkować można w obrębie miejskiej strefy parkowania wzdłuż okolicznych ulic, ale dostępny jest również parking prywatny – w przypadku chęci skorzystania z niego prosimy o informację najpóźniej 48 godzin przed sesją. Nasza pracownia nie ma niestety własnej toalety, ale dostępna jest toaleta wspólna dla wszystkich lokatorów budynku. W pracowni mieści się również nasza ciemnia fotograficzna, w której prowadzimy warsztaty fotografii analogowej.

Te sesje zostały wykonane w naszej pracowni: Sesja indywidualna Magdy, sesja ciążowa Asi, sesja wizerunkowa Kamila oraz sesja indywidualna Bartka.

Nasza witryna korzysta z plików cookies aby zapewnić najwyższą jakość działania. Kontynuując poruszanie się po naszej stronie wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nią ciasteczek.
OK!