Czy macie własne studio fotograficzne?


Tak! Posiadamy pracownię, w której zmieściliśmy ciemnię fotograficzną i małe studio. Zajrzyj do nas tutaj.

Czy wykonujecie sesje analogowe?


Tak, sesje analogowe to nasz nowy konik! Cena dwugodzinnej sesji analogowej to 1000 zł, otrzymasz od nas minimum 20 czarno-białych ujęć w wersji elektronicznej (skanów) i 5 odbitek wykonanych przez nas własnoręcznie w ciemni.
Powyższa cena obowiązuje do 30.06.2022.

Czy reportaż ślubny wykonujecie we dwójkę?


Tak, podczas dnia ślubu zawsze jesteśmy we dwoje. Dzięki temu otrzymujecie znacznie więcej ujęć z różnych perspektyw. Rozdzielamy się wyjątkowo tylko podczas bardzo kameralnych momentów lub w miejscach, gdzie obecność dwóch fotografów nie jest pożądana :)

Czy współpracujecie z makijażystami i fryzjerami?


Tak – możemy polecić fantastyczną mobilną make-up artist z Krakowa, której makijaż do sesji (i nie tylko) jest nieskazitelny i zawsze robi niesamowite wrażenie. Wciąż poszukujemy idealnego_ej fryzjera_ki do stałej współpracy, czekamy na polecajki!

Czy dojedziecie na wskazane przeze mnie miejsce?


Jasne, uwielbiamy podróże małe i duże! A dojazd w promieniu 20 km od Krakowa i Olsztyna dorzucamy gratis!

Czy oferujecie albumy i odbitki?


Współpracujemy z najlepszą drukarnią w Polsce, gdzie projektujemy i zamawiamy dla Was najwyższej jakości odbitki, fotoksiążki i tradycyjne albumy “wyklejane”. Ponadto oferujemy jedyne w swoim rodzaju albumy z papieru czerpanego i lnu, wykonywane ręcznie przez zaprzyjaźnioną małą krakowską manufakturę. Skontaktuj się z nami aby poznać pełną ofertę wydruków!

Kiedy po sesji/ślubie dostaniemy zdjęcia?


Galerię online prześlemy Wam już 4 tygodnie po Waszej sesji i 60 dni roboczych po Waszym ślubie!

Nasza witryna korzysta z plików cookies aby zapewnić najwyższą jakość działania. Kontynuując poruszanie się po naszej stronie wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nią ciasteczek.
OK!