Albumy


Wspomnienia na wyciągnięcie ręki

Korzystając z usług najlepszej manufaktury w Polsce przygotowujemy dla Was fotoalbumy najwyższej jakości. To Wy decydujecie o ich zawartości, wybieracie obicie z naszego wzornika i personalizowany nadruk bądź grawer z własnym tekstem.

Wykonujemy albumy w dwóch rodzajach:

Storyalbum z twardymi kartami (karty mają taką grubość jak strony książeczek dla dzieci – solidny design na lata)

Storybook z miękkimi kartami (z kartami o grubości podobnej do dwóch złączonych ze sobą odbitek – zmieści się do niego więcej stron)

Do standardowego reportażu z całego dnia ślubu dorzucamy Fotoalbum z grubymi kartami o wymiarach 20×20 cm z 10 kartami (czyli 20 nadrukowanymi stronami). Ponadto oferujemy wszystkie albumy w wymiarach 20×20 cm, 30×30 cm i 20×30 cm (w poziomym układzie) – również w korzystnych zestawach po 3 sztuki, które często są wybierane jako poślubny prezent dla rodziny :)

Wedle Waszego życzenia przygotujemy również pen drive z personalizowanym grawerem (standard w każdym pakiecie ślubnym), odbitki, skórzane koperty na odbitki, pudełka na albumy a także tradycyjne albumy do wyklejania odbitkami.

Wolicie odbitki? Żaden problem! Przygotujemy dla Was ozdobną kopertę ze spersonalizowanym grawerem bądź nadrukiem, dostępną w 6 wariantach kolorystycznych, która pomieści do 80 odbitek o wymiarach 15×23 cm.


Chcesz poznać szczegóły? Napisz do nas!

szybki kontakt
Nasza witryna korzysta z plików cookies aby zapewnić najwyższą jakość działania. Kontynuując poruszanie się po naszej stronie wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nią ciasteczek.
OK!